DOBOT Magician “Sürgülü Ray Sistemi” Tanıtımı

Dobot Magician

Çin Yeni Yılı tatili 2018 sırasında , DOBOT Magician , Çin ve geleneksel Çin kültürü ile bilim ve teknolojisinin entegrasyonunu gösteren diğer 3 TV programı ve CC TV ile beraber akıllı bir Çin Couplet etkinliği düzenledi.

 

Akıllı Çin Couplets , CCTV , Baidu ve Dobot tarafından düzenlenen etkinlik , Çin’de Dobot Magician robot kolu tarafından yazılmış 5.000 Çinli couplet verdi. Sürgülü ray kiti ile uygulanan Dobot Magician bir ay içinde tüm çin hatlarını tamamladı ve bu aktivitede tüm kuplileri kazananlara gönderdi.

Dobot Magician ayrıca 8 Şubat 2018’de CCTV Çin Yeni Yılı Gala’sında yeteneklerini sergiledi. Dobot Magician , deneyimli bir hattat gibi , eşzamanlı olarak iPad’de yazılan şeyi gerçek zamanlı olarak sergiledi.

DOBOT Magician Raylı Sistemi

Dobot Magician pratik eğitim için çok işlevli bir masaüstü robot koludur. Endüstri 4.0’ı okulunuzda birinci elden kullanma imkanı sunar. Farklı başlıklarla donatılmış olan DOBOT Magician , 3D baskı , lazer gravür , yazı ve çizim gibi birçok fonksiyona sahiptir. 13 genişletilebilir arabirim ve 20’den fazla programlama dili ile ikincil geliştirmeyi destekler , bu da yaratıcılığınızı ve hayal günüzü herhangi bir sınırlama olmaksızın arttırır. Hem donanım tasarımda hem de yazılım uygulamasıyla iyi bir performans olan DOBOT Magician , CES 2018 Yenilik ödülünü ve IF Design Award 2018 ödülünü kazandı.

2019-03-19T20:05:23+00:00